دوره‌های زمستانه


علوم‌کامپیوتر دانشگاه هاروارد

شما هم میتونید دنیای اطرافتون رو تغییر بدید...

CS50 هاروارد دوره علوم کامپیوتر و یادگیری هنر برنامه نویسی است. این دوره علاوه‌بر دو دانشگاه هاروارد و یل، در کشورهای مختلف به زبان‌های محلی بومی سازی و تحت عنوان CS50x برگزار می‌شود.

با ارائه سرتیفیکیت رسمی CS50 دانشگاه هاروارد

برنامه‌نویسی وب

Python & JavaScript

قیمت
۱٫۲۹۹٫۰۰۰ تومان
جزئیات بیشتر

هوش مصنوعی

Artificial Intelligence with Python

قیمت
۱٫۲۹۹٫۰۰۰ تومان
جزئیات بیشتر

دوره اندروید

Android with Kotlin

قیمت
۱٫۰۹۹٫۰۰۰ تومان
جزئیات بیشتر
پکیج سه دوره زمستان

تمام محتوای دوره‌های برنامه‌نویسی وب، اندروید و هوش مصنوعی را در قالب یک پکیچ با تخفیف ویژه تهیه کنید!

جزئیات بیشتر

به همراه ارائه مدرک CS50 هاروارد

CS50 چیست؟ و CS50x به چه معناست؟

CS50 یا Computer Science 50 دوره مبانی علوم کامپیوتر هاروارد است که برای آشنایی با علوم کامپیوتر و یادگیری هنر برنامه‌نویسی می‌باشد. این دوره در دو دانشگاه هاروارد و یل تدریس می‌شود که مخاطب دانشجویانی است که علاقه دارند با حوزه علوم‌کامپیوتر آشنا شوند و یا قصد دارند پایه علمی خود را در این زمینه تکمیل و قوی کنند. مدرس این دوره در هاروارد آقای David. j. Malan می‌باشد. سی‌اس‌فیفتی اکس به دوره و اتفاقات مربوط به دوره اصلی می‌گویند که خارج از دانشگاه هاروارد و در کشورهای دیگر برگزار می‌شود. برای مثال به دوره داخل ایران CS50x Iran می‌گویند.ویژگی های دوره

برگزاری آنلاین با کیفیت استودیویی
عملی و پروژه محور پیاده‌سازی ۰ تا ۱۰۰ پروژه‌ها
فرصت‌های کارآموزی در بهترین شرکت‌های ایران
رفع اشکال ۲۴ ساعته صوتی و متنی

جزئیات دوره‌های زمستانه CS50x Iran

دوره‌های زمستانه CS50x در قالب جلسات ویدئویی آموزشی و جلسات آنلاین رفع اشکال هفتگی برگزار می‌گردد.


برنامه نویسی وب
 • ۹ جلسه آموزشی
 • ۹ جلسه رفع اشکال
 • پنل‌های انتقال تجربه با حضور متخصصین حوزه وب

برنامه نویسی اندروید
 • ۹ جلسه آموزشی
 • ۹ جلسه رفع اشکال
 • پنل‌های انتقال تجربه با حضور متخصصین حوزه اندروید

هوش مصنوعی
 • ۷ جلسه آموزشی
 • ۷ جلسه رفع اشکال
 • پنل‌های انتقال تجربه با حضور متخصصین حوزه هوش مصنوعی

 • ۹ جلسه آموزشی
 • ۹ جلسه رفع اشکال
 • پنل‌های انتقال تجربه با حضور متخصصین حوزه وب

 • ۹ جلسه آموزشی
 • ۹ جلسه رفع اشکال
 • پنل‌های انتقال تجربه با حضور متخصصین حوزه اندروید

 • ۷ جلسه آموزشی
 • ۷ جلسه رفع اشکال
 • پنل‌های انتقال تجربه با حضور متخصصین حوزه هوش مصنوعی
مدرس دوره برنامه‌نویسی وب

محمدرضا حاجی مقصودی تدریس دوره برنامه‌نویسی وب رو برعهده دارد. او مدت زیادی در این حوزه فعالیت کرده، تخصص و تجربه خوبی در زمینه زبان‌های برنامه‌نویسی وب دارد و بیشتر او را به‌عنوان مدیر و مؤسس وبسایت آموزش برنامه نویسی مگا‌ جی‌اس می‌شناسند.

اطلاعات بیشتر
مدرس دوره برنامه‌نویسی اندروید

امیر احمد ادیبی از فعالان حوزه برنامه‌نویسی اندروید به‌حساب میاید که تجربه زیادی در این زمینه دارد. امیر احمد از سال ۹۳ فعالیت خودش رو به‌عنوان مدرس برنامه‌نویسی شروع کرده و نه‌تنها در ایران، بلکه از سرتاسر دنیا، شاگردهای زیادی دارد. از ابتدای سال ۹۷ هم به تیم توسعه زرین‌پال اضافه شده و تو این چند سال اخیر، فعالیت‌های زیادی در این تیم داشته است.

مدرسین دوره هوش مصنوعی

خانم رقیه فرجی، آرمیتا رضوی و زهرا حق‌گو به‌عنوان مدرس‌های هوش مصنوعی در دوره‌های زمستانه CS50xIran حضور دارند. آن‌ها فعالیت چندین‌ساله‌ای رو در زمینه هوش مصنوعی در سابقه کاری خود دارند و به‌عنوان مدرس در آکادمی فیلاگر هم مشغول به فعالیت هستند، با توجه به گستردگی این حوزه، سه مدرس در سه بخش مختلف این حوزه تدریس می‌کنند.

اطلاعات بیشتر

نظرات مخاطبین


سوالات متداول

به‌غیر از آشنایی حداقلی بازبان انگلیسی، دوره‌های وب و اندروید هیچ پیش نیازی ندارند. اما پیش‌نیاز شرکت در دوره هوش مصنوعی، آشنایی مقدماتی با زبان برنامه‌نویسی پایتون است. البته ویدئو آموزش مقدماتی پایتون در پنل کاربری شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت تا بتوانند قبل از شروع دوره آن را ببینند تا آمادگی لازم را کسب نمایند.

برای کسانی که به حوزه علوم کامپیوتر علاقه دارند و می‌خواهند در این حوزه یک تخصص را شروع کنند یا حتی کسانی که فعال در این حوزه هستن و می‌خواهند داخل مباحث مختلف خودشان را تقویت کنند؛ و حتی دانشجوهایی که در این حوزه‌ها درس می‌خونند و دنبال آموزش‌های اصولی و عمیق‌تر می‌گردند.

به عنوان تکلیف، شرکت‌کنندگان باید پرابلم‌ست‌ها و آزمایش‌های مختلف را حل کنند و در جلسه آخرهم، پروژه‌ای نهایی خود را تحویل بدهند. در صورتی که این تکالیف به درستی انجام شود،‌ موفق به دریافت سرتیفیکیت می‌شوند. نحوه دریافت این مدرک بعد از ثبت نام به صورت کامل به شما آموزش داده می‌شود.

گواهی دوره‌های برنامه‌نویسی وب و هوش مصنوعی، تحت دامنه خود دانشگاه هاروارد است و تمام امتیازدهی و اعطای گواهی از سمت CS50 هاروارد آمریکا انجام می‌شود.دوره برنامه‌نویسی اندروید، مدرک هاروارد را ندارد و توسط مجموعه CS50xIran صادر می‌شود.

ممکن است شرکت‌کننده‌ها بنابر هر دلیلی، جلسه‌ای رو از دست بدهند یا مطلبی را فراموش کنند. اما جای نگرانی نیست؛ می‌توانید به سادگی از طریق پنل سایت به ویدیوهای آموزشی مربوط به هر جلسه دسترسی داشته باشید.

هیچ محدودیتی وجود ندارد.


نمایشگاه پایانی CS50xFair به‌عنوان یک اختتامیه ‌و باهدف شبکه‌سازی دانشجویان با یکدیگر و شرکت در برنامه‌های جذب و کارآموزی شرکت‌های برتر ایرانی برگزار می‌شود.

برنامه زمانی دوره‌های زمستانهشروع ثبت‌نام دوره‌ها پنج‌شنبه ۱۸ آذر ماه
شروع دوره هوش مصنوعی چهارشنبه ۲۲ دی ماه
شروع دوره وب پنج‌شنبه ۲۳ دی ماه
شروع دوره اندروید جمعه ۲۴ دی ماه
نمایشگاه پایانی CS50xFair جمعه ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۱